18.06.2024

Başkan Albayrak Personelle Bayramlaştı

11, Eylül 2016 Pazar
Bu haber kez okundu


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kurban Bayramı dolayısıyla belediye çalışanları personeli ile bayramlaştı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde konuşma yapan Başkan Albayrak, “Biz Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak büyük, mutlu bir aileyiz. Zaman kavramı olmadan Tekirdağ için büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Bu anlamda tüm çalışanlarıma gösterdikleri fedakarlık için teşekkür ediyorum. Ama aynı heyecan, istek, azim ve kararlılıkla bundan sonra da çalışmaya, Tekirdağ’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımızın Kurban Bayramını kutluyor, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Bayramda iyi dinlenip enerji toplayıp bayram dönüşü işinize daha bir azimle sarılmanızı ümit ediyorum ” dedi.

Konuşmanın ardından Başkan Albayrak, Genel Sekreter Oral Karakaya, Genel Sekreter Yardımcıları, Başkan Danışmanları ve Daire Başkanları ile birlikte tüm çalışanlarla tek tek tokalaşarak bayramlaştı.     

 

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:,
sanalbasin.com üyesidir