01.10.2023

Apartmanlarımız Okutuyor Süleymanpaşa’nın Filizlerine Destek Artıyor

27, Aralık 2015 Pazar
Bu haber kez okundu


Süleymanpaşa Belediyesi’nin “Apartmanlarımız Okutuyor, Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişiyor” ismi ile duyurduğu ve koordinasyonunu sağladığı sosyal sorumluluk projesi sayesinde her ay 200 TL burs alan öğrenci sayısı 92’e çıktı.

DESTEKLEYENLERE PLAKETLERİ DUVARLARINA ASILDI

Son olarak 100. Yıl Mahallesi’nden Akkent Sitesi, Konuralp Sitesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Deprem Risk Yönetim Kentsel İyileştirme Daire Başkanlığı, SKB Yapı İnşaat, Eksen ve Beyka Betonerme’nin destek verdiği kampanya sonrası Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral destek veren apartman, kurum ve kuruluşları ziyaret ederek kampanyaya desteklerinden dolayı plaketlerini takdim etti.

GÜRAL: “BİR ÖĞRENCİNİN DAHA OKUMASINA DESTEK OLMAK İÇİN HERKESİ KAMPANYAYA KATILMAYA DAVET EDİYORUM”

Öğrenci okutmak için bağış yapan apartman, kurum ve kuruluşları tek tek ziyaret eden Gülferah Güral; “ 100. Yıl Mahallemizde Akkent ve Konuralp siteleri, büyükşehir belediyemizin İmar ve Şehircilik ile Deprem Risk Yönetim Kentsel İyileştirme Daire Başkanlıkları, Eksen ve Beyka Betonerme firmalarına kampanyaya katılarak filizlerimize destek oldukları için çok teşekkür ederim. Bugün de kendilerine plaketlerini takdim ettik. Toplam 92 öğrencimiz bu burstan yararlanıyor. Bir apartman ya da topluğun yapacağı aylık sadece 200 TL’lik bir destek ile bir öğrenciye burs imkanı sağlamak, şehrimizden fazladan bir öğrencinin daha okumasına destek olmak için herkesi kampanyaya katılmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

NASIL DESTEK OLABİLİRSİNİZ?

“Apartmanlarımız Okutuyor, Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişiyor” projesi hakkında daha fazla bilgi ve katılım başvurusuna http://www.suleymanpasa.bel.tr/filizler.php adresinden ulaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
sanalbasin.com üyesidir