02.12.2022

Annem ve Ben Fotoğraf Yarışması başvuruları başladı

2, Mayıs 2016 Pazartesi
Bu haber kez okundu


Daha önce sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği yarışmalarla yerel ve ulusal basında ses getiren Süleymanpaşa Belediyesi, fotoğraf yarışmalarına bir yenisini daha eklerken yarışma konusu olarak Anneler Günü belirlendi.

8 Mayıs 2016 tarihinde kutlanacak Anneler Günü dolayısıyla internet sitesi ve sosyal medya üzerinden “Annem ve Ben Fotoğraf Yarışması” düzenlenirken ödüllü yarışmaya katılım için izlenecek yollar da açıklandı.

Anneniz ile çekilmiş bir fotoğrafın Süleymanpaşa Belediyesi internet sitesinde yer alan linke ya da http://suleymanpasa.bel.tr/annem_ve_ben adlı linke yüklenmesi ile başlayan yarışma katılım şartnamesinde daha önceki yarışmalarda yoğun başvuru olması nedeniyle başvuru sayısı 1000 başvuru ile sınırlandı.

“Annem ve Ben Fotoğraf Yarışması” Katılım Şartnamesi şu şekilde belirtildi:

“ANNEM VE BEN FOTOĞRAF YARIŞMASI” KATILIM ŞARTNAMESİ

“1- Başvurular 25-30 Nisan tarihleri arasında Süleymanpaşa Belediyesi internet sitesinde bulunan formu doldurularak başvurulacak olup, yarışma 1000 başvuru ile sınırlandırılmıştır.

2- Süleymanpaşa Belediyesi internet sitesinde bulunan formu doldurarak ve fotoğrafınızı göndererek yarışmamıza katılabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz fotoğraf Süleymanpaşa'da "Annem ve Ben" albümüne eklenecektir. Bu fotoğrafı ayrıca kendi sayfanızda paylaşmanız zorunlu değildir.

3- Değerlendirmede sadece Süleymanpaşa'da Belediyesi Facebook sayfasında yer alan Süleymanpaşa'da "Annem ve Ben" albümündeki beğeniler dikkate alınacaktır. Fotoğrafın diğer platformlarda veya kendi sayfanızda ayrıca paylaştığınızda almış olduğu beğeniler dikkate alınmayacaktır.

4- Yarışmaya katılan kişilerin katılmış oldukları fotoğraflarına sahte beğeni gönderildiği tespit edildiği takdirde yarışmamızdan elenecektir.

5- Yarışmamız 1-7 Mayıs arasında gerçekleştirilecek olup,  7 Mayıs saat 17:00'da bitecektir.

6- Yarışmaya efekt (kolaj, yazı, slogan, vb.) uygulanmış fotoğraflar eklenmeyecektir.

7- Dini simgeler, alkol içeren, siyasi amblem ve/veya slogan içeren fotoğraflar yarışmaya katılmayacaklardır.

8- Süleymanpaşa Belediyesi çalışanları yarışmaya katılamaz.”

facebook twitter youtube google+ feedburner
Yazar: Haber Merkezi
Etiketler:
sanalbasin.com üyesidir